| < Listopad 2014 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
O autorze
Zakładki:
ARSPORT GLIWICE
CKE
Forum Siatkarskie
Klasa III c
Nasza Klasa
ORIFLAME Anna Wolińska
Polsat Sport
PZPS - przepisy
Rsport- polecam
SiKReT
SMS w Sosnowcu
Strefa Siatkówki
Świat Siatkówki
ŚZPS
Ustawienia siatkarskie - warto zobaczyć
Warto Przeczytać
WYNIKI 2008/09 SIATKÓWKA KADETKI
ZSO nr 13 - Gimnazjum nr 5

ZAJĘCIA NABOROWE DO KLASY SPORTOWEJ 2010

sobota, 05 września 2009

Nowy plan treningów - Ruszają przygotowania do nowego sezonu

Rozpoczynamy sezon 2009/20010 -dlatego też nastąpiły zmiany w godzinach treningów, trenerów prowadzących. Wszystko po to aby efekty Naszego szkolenia były jeszcze bardziej widoczne.
Nowy plan zajęć obowiązuje już od 07. 09.2009.
Zapraszamy wszystkich członków naszego stowarzyszenia , a także wszystkie osoby , które dopiero niedawno odkryły w sobie miłość do siatkówki.
Każdy znajdzie grupę odpowiednią do swoich umiejętności i sportowych oczekiwań.


Przed pierwszym treningiem należy pobrać i wypełnić deklarację członkowską , a rodzice przyszłego zawodnika powinni wypełnić oświadczenie

Szczególowe informacje pod numerem telefonu 504935822 Michał Lachowicz


Plan treningów sekcji siatkówki z uwzględnieniem kategorii wiekowychobowiązujący od 07.09.2009

Treningi odbywają się na 4 salach gimnastycznych:

  1. ZSŁ – Zespół Szkół Łączności ul. Warszawska 35
  2. ZSO-E – Zespół Szkół Ogólnokształcąco-Ekonomicznych, ul. Syriusza 30
  3. ZST-I – Zespół Szkół Techniczno- Informatycznych, ul. Chorzowska 5
  4. ZSO nr13- Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13, ul. Gomułki

Chłopcy rocznik 1997 i młodsiTrener Tomasz Majka (grupa rekreacyjna)

- poniedziałek 18.00-19.30 hala ZST-I

- środa 17.30-19.00 hala ZST-I

 

Chłopcy rocznik 1995-1996 Trener Leszek Zdziech (młodzicy)

- poniedziałek 16.30-18.00 hala ZSŁ

- środa 16.00-17.30 hala ZSŁ

Chłopcy rocznik 1993 – 1994Trener Adam Dąbrowski ( grupa rekreacyjna )

- wtorek 17.30-19.00 hala ZSŁ

- czwartek 18.00-19.30 hala ZSŁ

Chłopcy rocznik 1991 – 1992Trener Łukasz Sąkol (juniorzy)

- poniedziałek 18.00 -19.30 hala ZSŁ

- wtorek 15.30-18.30 hala ZSŁ

-środa 17.30-20.00 hala ZSŁ( dzień meczowy )

-piątek 16.30-18.30 hala ZSTI

Dziewczyny rocznik 1997 i młodsi Trener Magdalena Droździak( grupa rekreacyjna )

- poniedziałek 16.30-18.00 hala ZST-I

- środa 16.00-17.30 hala ZST-I

Dziewczyny rocznik 1994-1996 Trener Grzegorz Adamczyk( grupa rekreacyjna )

-wtorek 16.30 - 18.00 hala ZSTI

-czwartek 16.30 - 18.00 hala ZSŁ


Dziewczyny rocznik 1995 - 1996 Trener Piotr Walke (młodziczki)

- wtorek 15.30-17.30 hala ZSO-E

- czwartek 15.30-17.30 hala ZSO-E


Dziewczyny rocznik 1993 - 1994
Trener Jan Góral (kadetki I)

- poniedziałek 15.00-16.30 hala ZSŁ

- środa 17.30-20.00 hala ZSŁ ( dzień meczowy )

- piątek 16.00 - 18.00 hala ZSŁ
- sobota 10.00 - 12.00 hala ZSTI
Dziewczyny rocznik 1994 Trener Rafał Hajduga (kadetki II )

- poniedziałek 18:00-20:00 hala ZSO nr 13

- sobota 13:00-15:00 lub 17.00-19.00 hala ZSO nr13
MECZE Ligowe ŚZPS środa 16:00 -18:30 w ZSO nr 13 oś.Waryńskiego

SENIORZY
Trener Michał Lachowicz

- wtorek – 20.30-22.00

- piątek – 18.00-20.00

W/w plan treningów nie obejmuje wszystkich treningów klas sportowych.